24.11.2023

ASO 1.OSB'DE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

ASO 1.OSB'de yer alan ASO Teknik Koleji, Erkunt Mesleki Eğitim Merkezi, Hacettepe Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, Ankara Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu,ASO.1 OSB Anaokulu, ASO Sürekli Eğitim Merkezi öğretmenleri kutlama yemeğinde bir araya geldi.

ASO 1. OSB Başkanı Niyazi Akdaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, ASO Başkanı Seyit Ardıç,ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek,ASO Başkan Yardımcısı ve ASO 2. OSB Başkanı Mete Çağlayan, ASO Yönetim Kurulu Üyeleri Burcu Özbozkurt, Levent Akçakoca, Zafer Korkmaz, Bölge Müdürü Cüneyt Çalık, bazı Meclis Üyeleri ve çok sayıda öğretmen katıldı.

Başkan Niyazi Akdaş yemekteki konuşmasında tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutladı. Akdaş, öğretmenlik mesleğinin kutsallığına değinerek, “Çocuklarımızın yetişmesinin temelini atan ve her türlü özveride bulunan öğretmenler Gelecek sizin ellerinizde. Sizler, eğitim öğretim sistemimizin temel yapı taşları, istikbalimizin de mimarlarısınız. ASO 1.OSB Yönetim Kurulu olarak siz değerli öğretmenlerimiz sayesinde ahlaklı ve başarılı nesiller yetiştiriyoruz. Her yıl öğrencilerimizin aldığı başarılı sonuçlar da bunu gösteriyor. Ülkemiz sanayisinin en büyük sorunu olan nitelikli ve donanımlı ara eleman ve insan gücü ihtiyacımızın yetiştirilmesini sizler sağlıyorsunuz.  Bu noktada yapmış olduğunuz hizmet son derece saygıdeğer. Ülkemizin her köşesinde geleceğimizin teminatı çocuklarımıza eğitim veren, onlara iyiyi ve doğruyu gösteren, doğru insan ve vatandaş olmayı, sorumlu bireyler olarak yetişmesine hayat rehberi olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor hepinize iyi eğlenceler diliyorum “diye konuştu.

Ankara Sanayi Odası Başkanı Seyit Ardıç’da  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ASO 1. OSB tarafından düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Program sonunda okullarda Bölgemizdeki okullarda 10 yıldan fazla süredir görev yapan öğretmenlere teşekkür plaketleri takdim edildi.

 

Galeri

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top