09.12.2021

ASO 1. OSB'nin 6. Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi

ASO 1.Organize Sanayi Bölgesi'ndeki firma sahiplerinin katıldığı ve Ertuğrul Baştaş’ın divan başkanlığında gerçekleştirilen genel kurul toplantısı yüksek katılımla gerçekleştirildi. ASO 1.OSB Konferans toplantısında gerçekleştirilen seçimlerde, ASO 1.OSB Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Mehmet Niyazi Akdaş, Mustafa Bozkurt, Mehmet Namık Kodaman, Mustafa Serdar Tütek ve Tahsin Ata 4 yıllığına tekrar seçildi. Genel Kurulda ayrıca ASO 1.OSB’nin 2021 yılı yönetim, denetim ve faaliyet raporları ibra edildi.

ASO1. OSB Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya ASO 1.OSB Başkanı Niyazi Akdaş, ASO 1.OSB Başkan Vekilleri Namık Kodaman ve  Mustafa Bozkurt, Sayman Üye Serdar Tütek, Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Ata, Bölge Müdürü Cüneyt Çalık, Genel Kurul Üyeleri ve Bölge sanayicileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Niyazi Akdaş, katılımcılara 2021 yılında neler yaptıklarını, yeni dönemde de neler yapacaklarını anlattı.

ASO 1.OSB’nin çok daha iyi yerlere gelmesi ve Bölge sanayicilerin işlerinin daha da sürekli hale gelmesini sağlamak amacıyla çalışmalar yaptıklarının altını çizen Başkan Akdaş,” ASO 1.OSB Yönetim Kurulu olarak bu güne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerin bundan böylede daha iyi şartlarda yapacağımızı belirtmek istiyorum. Birlik ve beraberlik içinde Bölgemizi çok daha iyi yerlere getireceğiz. Geçmişe baktığımızda bugün Bölgemiz birçok alanda gerçekleştirdiği önemli projelerle Türkiye’nin model organize sanayi bölgesi konumundadır. Ayrıca ASO 1.OSB örnek teşkil eden bir Bölge olmuştur. Yönetim Kurulu olarak tek hedefimiz Bölgemizi çok daha iyi yerlere gelmesi ve tüm sanayicilerimizin işlerinin daha da sürekli hale gelmesini sağlamaktır. Bugün gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını diliyor, Yönetim Kurulu ve şahsım adına bize gösterdiğiniz güven nedeniyle, sizlere teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top