28.02.2020

ASO 1.OSB 4. OLAĞAN MALİ GENEL KURULU YAPILDI

Mali Genel Kurul'da konuşan Başkan Niyazi Akdaş; " ASO 1.OSB Yönetim Kurulu olarak adil ve şeffaf olmaya, alacağımız kararlarda bölge sanayicilerimizle birlikte ortak hareket ederek iyi iletişim kurmaya azami gayret ve titizlik göstererek sanayicilerimize en iyi şekilde hizmet vermenin plan ve programını yapacağız. " dedi.

Mali genel kurulda ASO 1.OSB’nin 2019 yılı yönetim, denetim ve faaliyet raporları ibra edildi. Ayrıca 2020 yılının tahmini bütçeleri de mali genel kurulda kabul edildi.

ASO1. OSB Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya ASO 1.OSB Başkanı Niyazi Akdaş, ASO 1.OSB Başkan Vekili Namık Kodaman, ASO 1.OSB Başkan Vekili Mustafa Bozkurt, Sayman Üye Serdar Tütek, Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Ata, Bölge Müdürü Cüneyt Çalık, Genel Kurul Üyeleri ve Bölge sanayicileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Niyazi Akdaş, katılımcılara 2019 yılında neler yaptıklarını, yeni dönemde de neler yapacaklarını anlattı.

ASO 1.OSB’nin çok daha iyi yerlere gelmesi ve Bölge sanayicilerin işlerinin daha da sürekli hale gelmesini sağlamak amacıyla çalışmalar yaptıklarının altını çizen Başkan Akdaş,” ASO 1.OSB Yönetim Kurulu olarak bu güne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerin bundan böylede daha iyi şartlarda yapacağımızı belirtmek istiyorum. Birlik ve beraberlik içinde Bölgemizi çok daha iyi yerlere getireceğiz. Geçmişe baktığımızda bugün Bölgemiz birçok alanda gerçekleştirdiği önemli projelerle Türkiye’nin model organize sanayi bölgesi konumundadır. Ayrıca ASO 1.OSB örnek teşkil eden bir Bölge olmuştur. Yönetim Kurulu olarak tek hedefimiz Bölgemizi çok daha iyi yerlere gelmesi ve tüm sanayicilerimizin işlerinin daha da sürekli hale gelmesini sağlamaktır. Bugün gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını diliyor, Yönetim Kurulu ve şahsım adına bize gösterdiğiniz güven nedeniyle, sizlere teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Toplantıda ASO 1.OSB Sayman Üyesi Serdar Tütek, Denetim Kurulu Üyesi Osman Baştaş ve Bölge Müdürü Cüneyt Çalık tarafından katılımcılara 2019 yılı denetim raporu ile 2020 yılı çalışma programı ve tahmini bütçe hakkında bilgiler verdi.

 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top