14.08.2018

ASO Teknik Koleji'nde Karne Heyecanı

ASO Teknik Koleji 2017 -2018 eğitim ve öğretim yılı Karne töreni Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir’in katılımıyla gerçekleştirildi.  Karne töreninde dereceye giren öğrencilere, çeşitli hediyeler verildi.

Törene Özdebir’in yanısıra, ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek, eğitim kurulu üyeleri, bölgede yer alan sanayiciler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Karne töreninde konuşan ASO Başkanı Nurettin Özdebir, hayallerinin Türkiye’yi geleceğe taşıyacak nesilleri donanımlı şekilde yetiştirmek olduğunu belirtti. ASO Teknik Koleji ile bu hayalin gerçekleştirilmesinde önemli bir adım attıklarını söyleyen Özdebir, ”Okul sadece matematik ve fizik derslerinden ibaret değil. Hayatta asıl olan sosyal ilişkiler ve insanların birbirleriyle kurmuş oldukları bağlardır. Bunlar sizlere hayat boyu yoldaşlık edecek. Bu noktada yapmış olduğunuz sosyal etkinliklerinizi takdirle izliyorum. Hepiniz uzun bir maraton koştunuz. Bu eğitim ve öğretim yılında almış olduğunuz takdir, teşekkür ve onur ödülleri bizleri son derecegururlandırdı. Tatili hak ettiniz. Tatil yaparken de kendinize fırsat yaratın ve bol bol kitap okuyun. Okuduğunuz kitaplarda hayata dair mutlaka öğreneceğiniz şeyler olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın “diye konuştu.

ASO Başkanı Nurettin Özdebir Sivas’ta düzenlenen” Endüstri 4.0 yenilenebilir Enerji Kaynakları” temalı 12. Uluslararası MEB Robot Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere, MAKTEK Altın Pergel 1. Ulusal CNC Takım Tezgahı Tasarım Yarışmasına Katılan Öğrencilere, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Voleybol Turnuvasında 1.lik Ve Masa Tenisi Turnuvasında 2.lik Alan Öğrencilere, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Satranç Turnuvasında 2. ve 3.lük Alan Öğrencilere ve 2017-2018 eğitim-öğretim yılını başarı ile tamamlayarak okul birincisi olan Mehmet Talha Altındaş’a ikinci Burak Tunç’a ve üçüncü olan Enez Boz’a hediyelerini verdi. 

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılında ASO Teknik Koleji’ne kayıt olmak isteyen öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2018-2019 eğitim öğretim yılı için açıklayacağıLiseye Geçiş Sınavı (LGS) sonuçlarına göre ön kayıt başvurularını yapabilecekler.

Galeri

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top